Aktualitet

U tha se pësoi arrest kardiak dhe u shtrua në spital, flet Trump (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 19/11/19 |
mapo.al

Spekulimet se Presidenti Donald Trump u shtrua në spital ditën e shtunë për shkak të problemeve me zemrën duket se i ka ardhur fundi.


Vetë kreu i Shtëpisë së Bardhë deklaroi se gjithçka ka qenë një mashtrim dhe tregon se ai kishte shkuar për të bërë vizita të përgjithshme.


Ai tregon se vizita në spitalin Walter Reed Medical Center përveçse ishte për një ‘check up’ rutinë, Trump vizitoi dhe familjen e një ushtari i cili ishte plagosur rëndë.


Për këtë lajm presidenti fajësoi mediat për keqinformim duke i quajtur gazetarët të sëmurë.
Etiketa: ,

Pas