Bota

U vdesin 5 fëmijë në aksident: Prindërit mbanin rrip sigurimi, fëmijët jo

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:53 - 03/02/19 |
mapo.al

Kjo ngjarje ka shokuar mbarë Amerikën.


Pesë fëmijë të moshës nga 5 deri në 15 vjeç humbën jetën në një aksident në Merilend të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Aksidenti ndodhi kur makina e tyre doli nga rruga dhe u përplas me disa pemë.


Të pesë fëmijët ishin në sediljen e pasme dhe asnjëri prej tyre nuk mbante rrip sigurimi.

Ata dolën nga makina dhe përfunduan të vdekur në vendin e ngjarjes.

Megjithatë babai dhe mamaja, që ishin në sediljen e shoferit dhe të pasagjerit në vendin e parë, përfunduan me plagë jo shumë të rënda.

Ata i mbijetuan aksidentit pasi kishin rrip sigurimi.

<
>
aksident1 aksident2 aksident3 aksident4 aksident5


Etiketa: , , , , ,

Pas