Kronika

U vetësakrifikuan ne emër të ringjalljes, përcillen për në banesën e fundit nënë e bijë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:13 - 04/07/20 |
mapo.al

Zhaneta Josifi 56-vjeçe dhe e bija Anisa Josifi 30-vjeçe, u përcollën ditën e sotme (4 korrik) në banesën e fundit në Përmet, aty ku prehet dhe bashkëshorti i Zhanetës dhe babai i Anisës, prej 6 vitesh, i cili i dha fund jetës duke u hedhur nga pallati.Historia e kësaj familje ka tronditur mbarë opinionin publik.


Ngjarja e rëndë ndodhi më 2 korrik, ku Zhaneta Josifi 56-vjeçe dhe e bija Anisa Josifi 30-vjeçe, u gjetën pa jetë në banesën e tyre në zonën e Kombinatit, pasi ishin vetëflijuar.Ato ishin vetëflijuar pasi besonin tek ringjallja. Lidhur me këtë ngjarje prokuroria ka nisur hetimet ndaj sekteve fetare.LEXO EDHE: 


Riti i Jehovait i kthyer në një ngjarje horror në Tiranë, dëshmitë se si po tentonte ringjalljen familja Josifi

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas