Aktualitet

U vihet zjarri koshave të mbeturinave – Protesta zhvendoset te Drejtoria e Policisë Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:27 - 09/12/20 |
mapo.al

Protesta po vijon te Drejtoria e Policisë së Tiranës në rrugën “Myslym Shyri”


Protestuesit i kanë vënë zjarrin koshave të mbeturinave pranë institucionit policor.


Është bllokuar dhe kalimi i automjeteve në këtë aks.

Më parë është protestuar tek kryeministria, Ministria e Brendshme, Bashkia e Tiranës si dhe sheshi ”Skënderbej”.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas