Aktualitet

U vra nga ish-vjehrri me 5 plumba, ja kush është viktima (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:57 - 04/06/21 |
mapo.al

Në foto është Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e sotme nga ish-vjehrri i tij, pas sherreve të vazhdueshme për divorcin dhe kujdestarinë e fëmijëve. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës.Saliaj kishte hapur procesin gjyqësor për t’u ndarë nga gruaja e tij me të cilin kanë edhe 3 fëmijë në dhjetor të 2020-ës.Siç u raportua edhe më herët Mexhit Picari hyri në lokal dhe hapi zjarr direkt drejt ish-dhëndrit, ndërsa u plagos edhe avokati Adriatik Cama. LEXO EDHE

Vrasja sot në Tiranë, konflikti ishte i njohur dhe i bërë publik në media

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas