Aktualitet

U zhdukën dje në Valbonë, policia nis kërkimet për 2 turistët e huaj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:56 - 04/06/21 |
mapo.al

Policia e Shkodrës ka nisur kërkimet, pas raportimeve se dy persona kanë humbur në Valbonë.


Mësohet se bëhet fjalë për dy turistët rus dhe suedezë, të cilët thuhet se kanë humbur kontaktet që dje.


1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas