ShowBizz

U zhdukën nga rrjetet sociale/ A janë ndarë Danieli dhe Fotini?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:08 - 27/04/19 |
ro ot

Edicioni i fundit i ‘Big Brother’ u luajt në çift, jo vetëm. Fitues doli çifti Daniel-Fotini. Ata ishin një dyshe shumë tërheqëse për publikun, madje ata arritën që të martoheshin brenda në BB. Edhe pas daljes nga shtëpia e BB, ata vazhduan të na tregojnë përmes postimeve në rrjetet sociale, se janë bashkë dhe të lumtur. Mirëpo, u bë shumë kohë që ata nuk janë më aktiv në rrjetet sociale. Duke qenë se nuk ka asnjë të re nga çifti simpatik, disa hodhën dyshim se ata mund t’i kenë dhënë fund martesës së tyre. Por, për të hedhur poshtë këto zëra, ka reaguar një i afërm i tyre.


Një i afërm i Danjelit, së fundmi ka konfirmuar për “Xing.al” se ata jo vetëm që janë bashkë, por janë “për bukuri”.

Lexo edhe :  E akuzoi për tradhti, flet shoku i ish-burrit të ndjerë të Monikës: E tradhtove e para

1

Etiketa: , ,

Pas