ShowBizz

Uauuu! Modelja e Playboy-t i lë të gjithë me ‘gojë hapur’…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:12 - 27/12/18 |
mapo.al

Charlie Riina ka treguar format e saj fantastike trupore me një bikini të “guximshëm”. Modelja e Playboy-t, kishte zgjedhur për plazh një bikini të kuq provokues.


Ajo është shfaqur përpara teleobjektivëve të paparazëve tepër shpërthyese me format e saj dhe tani fotot po bëjnë xhirron e botës.


<
>
riina1 riina2 riina3 riina4 riina5 riina-lajmi
Etiketa: , , ,

Pas