Aktualitet

Udhëtonin drejt Tiranës, makina me tre vajza përmbyset në aksin Skuraj-Burrel


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:56 - 28/09/21 |
mapo.al

Një aksident u shënua mëngjesin e kësaj të marte në rrugën nacionale Burrel-Skuraj.


Një automjet me të cilin udhëtonin 3 vajza u përmbys në rrugë në vendin e quajtur “Ish-pularia”.


Mjeti, i cili po udhëtonte drejt Tiranës, është përplasur me anën e sipërme të rrugës ndërsa fatmirësisht nuk ka viktima.Tre vajzat kanë marrë lëndime jo të rënda dhe u dërguan në spitalin e Burrelit për mjekim.
Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa paraprakisht dyshohet që aksidenti të ketë ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga përgjumja e drejtueses së mjetit.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas