ShowBizz

Udhëtonte në gjendje të dehur, aktori turk bën aksident

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:59 - 10/05/20 |
mapo.al

Aktori turk Burak Deniz teksa udhëtonte me makinën e tij ka bërë aksident. Aktori i njohur për publikun ka përplasur një motorçiklist. Sipas mediave turke Burak ishte i dehur. Ai ka zbritur menjëherë nga makina për të ndihmuar motorçiklistin pas përplasjes.


See the source image


Ngjarja është filmuar nga kamerat. Më pas në vendngjarjet mbërriti policia. Burak Deniz u dënua me marrje patente për 6 muaj dhe një gjobë prej 1.228 lira turke.


Image


Prokuroria ka nisur një hetim për këtë aksident ndërkohë aktori do të dalë para gjykatës së shpejti. Ai u fotografua pas daljes nga komisariati, por nuk pranoi t’u përgjigjej pyetjeve të gazetarëve.

Image

Image

Burak Deniz u bë shumë i njohur nga roli i “Muratit” në serialin “Dashuria nuk njeh fjalë”.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas