Kryesore

Uffff! Modelja serbe një ‘aliene’… e bën Neymarin të pendohet për ç’ka humbi (sigurohuni të mbani gruan larg kur t’i shikoni fotot)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:30 - 19/08/18 |
mapo.al

Modelja e njohur serbe, Soraja Vuçeliç vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot shumë ‘të nxehta’ që poston në mënyrë të vazhdueshme.


Bukuroshja nga Beogradi vlerësohet për format e saj tejet seksi dhe perfekte, ndërsa është një nga më të preferuarat për reklamimin e të brendshmeve.


Soraja u bë e famshme edhe për një histori dashurie me futbollistin brazilian Neymar, romancë që zgjati disa muaj, por…Tani lojtari vetëm shikon këto foto dhe… pikëllohet për atë që humbi!


<
>
auto_01-181534581980 auto_02-141534581979 auto_03-131534581979 auto_04-121534581978 auto_05-121534581977 auto_06-121534581977 auto_07-111534581976 auto_08-111534581975 auto_09-101534581975 auto_11-101534581974 auto_12-101534581973 auto_13-101534581973 auto_14-81534581972 auto_15-51534581972 auto_16-41534581971 auto_17-41534581970 auto_18-21534581970 auto_19-21534581969 auto_21-31534581968 auto_sorka1534581980Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas