Aktualitet

Ulen ndjeshëm temperaturat, parashikimi motit për sot

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:58 - 01/12/19 |
mapo.al

Kthjellime dhe vranësira  të pakta, do të mbizotërojnë sot në territorin e vendit. Por më të theksuara, do të jenë në zonat veriore dhe lindore. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do jenë të ulëta në mëngjes dhe në mesditë.


Ato do të luhaten nga 0°C deri në 16°C. Ndërsa era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi verilindor, duke krijuar dallgëzim 2-3 ballë.

Etiketa:

Pas