Kryesore

“Ulen temperaturat” – Moti në fundjavë dhe surprizat e së hënës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 17/10/20 |
mapo.al

Moti ditën e sotme parashikohet me vranësira dhe kthjellime.


Zhvillimet e vranësirave do të sjellin reshje shiu të përkohëshme në pjesën veriore e atë qendrore të vendit.
Ditën e diel e kryesisht të hënën përgjithësisht mot me diell. Temperaturat do të pësojnë rënie kryesisht në vlerat minimale.


Të hënën, vlerat maksimale do të rriten.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare. E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit. Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas