Aktualitet

Ulje të shifrave në Itali – 662 viktima dhe mbi 21 mijë raste të reja nga koronavirusi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:58 - 05/12/20 |
mapo.al

Në 24 orët e fundit, Italia ka regjistruar 21 052 raste të reja me Covid-19, duke shënuar një rënie nga një ditë më parë, kur regjistroheshin mbi 24 000 raste të reja.Ndërkohë, 662 janë viktimat nga koronavirusi ditën e fundit, ndërkohë që dje u shënuan mbi 800.


Të shëruarit dhe personat që kanë dalë nga spitali janë 23 923.1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas