Aktualitet

‘Unaza e Re’ dhe ‘Yzberishti’ më shumë se dy orë pa drita

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:05 - 22/08/19 |
ro ot

Prej më shumë se dy orësh, zona e “Unazës së Re” dhe në “Yzberisht” janë pa energji elektrike. Mungesa e energjisë ka sjellë probleme tek familjet dhe bizneset në këtë zonë, ndonëse ata shprehen se ky problem është bërë i përhershëm. Në një komunikim për Report Tv pak minuta më parë, OSHEE njoftoi se po punojnë për rikthimin e energjisë elektrike dhe është çështje minutash.


 

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas