Aktualitet

Uniforma e shkollës nuk i mbërthehet pas karantine, videoja bën xhiron e botës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:14 - 07/06/20 |
mapo.al

Video e një djali vetëm 5 vjeç në Kinë ka marrë me miliona shikime në rrjetet sociale.

Arsyeja? Shumë persona kanë gjetur veten tek ky fëmijë, pas karantine.


Djali ka qëndruar 4 muaj në karantinë dhe ka shtuar “pak” në peshë, aq “pak” sa uniforma e shkollës nuk i bën më.

Ai mundohet të ulë barkun, ndërsa nëna e tij tenton t’i mbërthejë kopsat, por duket e vështirë.Shikoni videon më poshtë:


 

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas