Aktualitet

Universitetet/ Ministria e Arsimit publikon listën e fundit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:39 - 28/10/14 |
mapo.al

Studentet-duke-pare-listat-Ministria e Arsimit dhe Sporteve ka publikuar listën e fituesëve të fazës së fundit për në Institucionet e Arsimit të Lart publik (A3), për vitin akademik 2014-2015. Më poshtë do të gjeni listën e plotë me emrat fitues.


Lista e plotë:


Kliko


 


 

Universitetet/ Ministria e Arsimit publikon listën e funditPas