fbpx

Kryesore

Uouuu! Bleona është gati… ja kur do të publikojë librin e jetës

               Publikuar në : 18:15 - 26/06/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka deklaruar para pak kohësh se do të shkruajë një libër për jetën e saj.


Libri do të jetë shumë shpejt në treg në gjuhën angleze dhe shqiptare, ku cdo njeri mund ta blejë online apo në librari.“Prive” ka zbuluar se në mesin e vitit 2019 cdo gjë do të jetë e përfunduar.


Ajo erdhi për pak ditë në Shqipëri për të vendosur se kush do të jetë përkthyesi i librit në gjuhën shqipe.

Këngëtarja, e cila ka vite që është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj atje do të tregojë cdo gjë ka kaluar në jetë, përfshirë edhe lidhjet e dashurisë.

<
>
00_12_1479190788346344007 12-12-2017-ZKM-3-3-780x439-2 953de2c2ac4152d355a2b064362910be 3010f5c9-eaed-4cbc-8ea4-a7bbf26eec2a---0 133659 12240082_1000887249978156_9115450633484926308_n 20171218_174210 28753600_173876053240608_3920206303930089472_n-e1520873985442 1244721797-bleona auto_bleonaaa1460750752 auto_Capture1512989073 auto_MAIN-Bleona-Qereti-11529527913 b1_1512654236-2334926 bleona bleona_2 bleona_5909 bleona-1-1-1-e1511163480453 bleona-2 bleona4 bleona-11 Bleona-650x358 Bleona-ne-te-brendshme Bleona-Qereti bleona-qereti-ibiza-photo-shoot-vincent-peters-2 largea_bleona1428922847


Etiketa: , , , ,

Pas