ShowBizz

Uouuu! Demi, kaq e paparë me bikinit metalikë… dhe sa shpërthyese


               Publikuar në : 19:44 - 12/07/18 |
mapo.al

Demi Rose nuk është e turpshme kur vjen puna për të treguar “asetet” e saj në rrjetet sociale.


Modelja që është bërë shumë e famshme kohët e fundit shfaqi format e saj bombastike në Instagram ditën e enjte.E veshur me bikini më të vogla sesa “asetet” e saj të mëdha, Demi duket shumë seksi.

<
>
4e24020400000578-0-image-a-77-1531352201263-380x480 demi1 demi1-1 demi2 demi2-1 demi3 demi3-1 demi4 demi5 demi6 demi7 demi8 demi9 demi10 demi-lajmi


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas