ShowBizz

Uouuu! E ka ‘ballkonin’ si ‘shtesë pa leje’, por synon ta rrisë më tej… (gjoksi gjigant e pengon të udhëtojë dhe të flejë)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:52 - 01/08/18 |
mapo.al

Një fanatike e kirurgjisë, e cila modeloi veten në versionin Kim Kardashian, ka treguar se si gjoksi i saj është aq gjigant sa e pengon atë të përdorë metronë për të udhëtuar dhe ja bën të vështirë gjumin, pasi e pengon kur fle.


Nadia Sofia Nahir, 24 vjeçe, nga Londra ka qenë e frymëzuar nga linjat seksi dhe të famshme të Kim, madje përveç gjoksit ajo bëri edhe të pasmet si ylli amerikan i reality show.


Nadia thotë se fiziku i saj natyral e bënte atë të ndihej më pak femërore dhe si një “tambur”.“Bukuria është diçka që mund të rritet, të blihet dhe të ndërtohet. Sa më shumë ta dalloni, aq më mirë. Vetëm kur hyra në adoleshencë të vonë, fillova me të vërtetë të plotësoj dhe të shijoja atë vëmendje për veten time”,- tha ajo.
Në moshën 20-vjeçare, Nadia vendosi të rriste masën e gjoksit për të parën herë. Tre vjet më vonë në 2017, Nadia e rriti atë sërish dhe për këtë procedurë udhëtoi në Belgjikë dhe i kushtoi 4000 dollarë.Në total, Nadia ka shpenzuar afërsisht £ 15,000 për operacionet kirurgjikale. Ajo ka thënë se synon ta zmadhojë gjoksin edhe më shumë.

<
>
4EBC27DD00000578-6014375-image-a-34_1533116726759 4EBC27E500000578-6014375-image-a-41_1533116830271 4EBC27EE00000578-6014375-image-a-40_1533116826993 4EBC27F900000578-6014375-image-a-37_1533116811891 4EBC29BD00000578-6014375-image-a-44_1533116849961 4EBC29D100000578-6014375-image-a-43_1533116844490 4EBC280200000578-6014375-image-a-36_1533116799595 4EBC281900000578-6014375-image-a-35_1533116795572 auto_x1_1533142425-7560091533147889 auto_x2_1533142424-96216151533147890 auto_x3_1533142424-12736651533147887 auto_x4_1533142425-14385981533147888 auto_x5_1533142424-76350231533147890 Foto-kryesore-feature-6
1


Etiketa: , , , ,

Pas