ShowBizz

Uouuu… Jennifer Lopez në skena të nxehta me të dashurin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:16 - 01/11/17 |
mapo.al

Jennifer Lopez ka arritur që edhe njëherë të vendoset në fokusin e medieve. Teksa po shijon një romancë dashurie me Alex Rodriguez.


Alex dhe Jennifer janë ndër çiftet më të komentuar në media. Dyshja në fjalë kanë realizuar së fundmi një set të ri fotografik mjaft ‘të nxehtë’.


Ky fotosesion është realizuar për intervistën e re që Jennifer ka dhënë së fundmi për “Venity Fair”. Jennifer dhe Alex Rodriguez vijnë me fotografi ‘të nxehta’ për revistën “Venity Fair”


Fotografitë shfaqin çiftin mjaft të dhënë ndaj njëri-tjetrit, ndërsa nuk mungon edhe intimiteti. Ku partneri i JLO i ka ngritur fustanin nga ku i dallohen të brendshmet.


Këto imazhe kanë filluar të komentohen shumë në media e gjithashtu në rrjete sociale.CLOSE
CLOSE
Pas