ShowBizz

Uouuu! Nga roje burgu në yll të pornografisë, e reja ‘tërbon’ fansat në Instagram
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:11 - 30/06/18 |
mapo.al

Një yll i pornografisë ka zbuluar se ka hequr dorë nga karriera si roje burgu për të punuar si aktore filmash për të rritur.


Isabelle Deltore ishte punonjëse në një prej burgjeve më të rrezikshme të Australisë dhe përfundoi duke u bërë fituese e “Miss Nude World” për dy vite.


Ajo është nga Melburni dhe vendosi që të bëjë ndryshim në jetën e saj pasi ishte lodhur nga monotonia.


“Unë isha një oficere për të rinjtë dhe ishte pjesë e sigurisë për 5 vite. Isha gjithashtu në rezervat e ushtrisë”,- tha Isabelle.


Sot nuk është vetëm striptiste dhe modele erotike si dhe performuese për klientë të vecantë.

Ka disa kohë që ka hyrë në industrinë e të rriturve dhe ndihet shumë e lumtur me këtë punë.

asa

<
>
Photography & Editing: Sexy GaryModel: Isabelle Deltore© Copyright: Gary Santoswww.garysantosphotography.com
0e3d22cfa87540826d476c19ee11acd9 3dd329ee0c4eff78a8f15e7a94717b05 4DC8E1BD00000578-0-image-a-48_1530369518328 31a6257aa758bc113a4f7cb7a0be3c1c 69e98f319005d27cf828ee48483836ad a136f68a0bdc48325136d4bd6960db8f aa Photography &amp; Editing: Sexy GaryModel: Isabelle Deltore© Copyri auto_11509298599 auto_21509298600 auto_31509298602 auto_41509298603 auto_51509298604 auto_61509298607 auto_71509298610 auto_81509298613 BJYevbRCQAAHAX0 dceef804cf48b09d76bc9b08961c02fa fb8928fe96c2974dc5cbc3093eff8f86 hqdefault isabelle-deltore-cleavage

 


Etiketa: , , ,

Pas