ShowBizz

Ups! Emily del në plazh me ‘bikini’… po ku i ka?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:36 - 12/11/18 |
mapo.al

Ndodhet në Sidnej për të marrë pjesë në ceremoninë e çmimit “Mashkulli i Vitit”, që jepet nga revista “GQ”, por moti i ngrohtë australian ka bërë që Emily Ratajkowski të shijojë diellin në plazh.

Modelja 27-vjeçare është fotografuar me një bikini të zi aq të vogël, sa mezi duket.


Më shumë se sa vetë bikini, paparacët janë eksituar nga format e Emily që kanë dalë në pah megjithse ishin të “mbuluara”.
Shikoni këtë fotogaleri dhe bëjeni vetë dallimin…


<
>
rata1 rata2 rata3 rata4 rata5 rata6 rata7 rata8 rata9 rata10 rata11 rata12 rata13 rata14 rata15 rata16 rata17 rata18 rata19 rata20 rata21 rata22 (1) rata22 rata23 rata24 rata25 rata26 rata27 rata28 rata29 rata30 rata31 rata32 rata33 rata34 rata35 rata36 rata37 rata-lajmi
1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas