Humor

Ups! Pse era e ‘kap’ gjithmonë me fustanin e Dukeshës Kate?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:45 - 23/10/18 |
mapo.al

Nuk janë të pakta ato raste kur gruaja e Princit anglez William, Dukesha Kate Middleton, bërhet objekt diskutimi por edhe pozash gazmore ose ngacmuese, këto të shkaktuara më së shumti prej erës…Janë pikërisht fustanet e saj të bukura por dhe të lehta që bëhen një ‘objekt loje’ i erës, por kjo gjë nuk u shpëton paparazëve që e vënë në jo pak raste në siklet Dukeshën e ‘gjorë’.


Dukesha e Cambridge, Kate, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme pikërisht me fustanet e saj: I qëndrojnë gjithmonë të ngritur.
Ndoshta është momenti që bashkëshortja e princit William të ndërrojë rrobaqepës, ose garderobën e saj… ose ndoshta duhet të zgjedhë motin e përshtatshëm për t’u shfaqur në publik.<
>
24-2 242442421 244412124 424241241 2412424124 4452412424241 kateok-1
1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas