Aktualitet

‘Urime kryeministër’ – Spahia ironizon Ramën: Shqipëria e treta nga fundi në botë, për numër testimesh
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:02 - 30/09/20 |
mapo.al

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka publikuar shifrat e testimeve për COVID-19 të Shqipërisë duke publikuar dhe shifrat që e rendisin mes vendeve të botës së tretë.


Shqipëria sipas Spahisë ka 82 mijë e 799, teksa vihet re se më shumë kanë edhe vende afrikane  si Togo dhe Angola.


Me këtë rast Spahia ka ironizuar Ramën duke e cilësuar këtë si një hap galopant në shëndetësi dhe medalje bronzi për numër testimesh.STATUSI NGA BARDH SPAHIA


Pas 7 vitesh, Shqipëria bëri një hap galopant ne shendetesi! Në podium, pas Togos dhe Angolës, e treta nga fundi në botë me medalje bronzi për numër testimesh!


Urime zoti Kryeministër!


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas