Aktualitet

Ushtarët francezë nuk i heqin dot sytë nga Melani Trump (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:24 - 25/08/19 |
mapo.al

Dy ushtarë francezë, mesa duket, nuk kanë mundur t’i ndajnë sytë nga Melani Trump kur ajo mbërriti për samitin tre ditor të G-7 në Francë.


Zonja e Parë dukej mahnitëse me një fustan Calvin Klein 650 dollarë dhe këpucë ngjyrë rozë. Fotoja kapi momentin kur dy ushtarë ia ngulën sytë në Zonjës së Parë ndërsa ajo parakalonte në tapetin e kuq.

Etiketa: ,

Pas