ShowBizz

Vajza e aktorit të njohur, nudo për Playboy

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:07 - 23/04/18 |
mapo.al

Ajo ka ndjekur hapat e babait duke ngjitur me sukses një karrierë në industrinë e Showbiz.


 Dhe vajza e Ewan McGregor’s, Clara ka ngritur “temperaturat” teksa ka pozuar nudo për revistën Playboy.

Modelja 22-vjeçare ka mahnitur fansat e saj teksa ka postuar disa foto në Instagramin e saj këtë të shtunë.


 


<
>
Untitled-3-8 clara-mcgregor-fashion-week-215696-1486793945-promo.300x0c akto 3-79 2-80 1-96Etiketa: , , ,

Pas