Kryesore

Vajza e ish-deputetes bëhet nuse


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:22 - 29/10/18 |
mapo.al

Vajza e deputetes Albina Deda, Ada është kthyer tashmë në një nga vajzat më të njohura e ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale.


Adën e pamë këtë vit si prezantuese në Miss Universe Albania ndërkohë që modelja bukuroshe shpeshherë tërheq vëmendjen edhe me postimet e saj në Instagram.
Në foton e fundit të postuar në Instastory, Ada shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë dhe me vello.


<
>
640-0-5bd721594ec17 Ada-Deda-4 Capture-6-1
2
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas