ShowBizz

Vajza e Jolie dhe Brad Pitt drejt ndryshimit të seksit               Publikuar në : 17:38 - 15/05/19 |
mapo.al

Fëmija i parë biologjik i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Shilou, do t’i nënshtrohet një trajtimi për ndryshimin e seksit femër në mashkull. Sipas “People”, 12-vjeçarja do të trajnohet në qendrën “Younique” në Santa Monika, Kaliforni.


Ajo do të shoqërohet në rrugëtimin e ndryshimit të identitetit nga Jolie. Ndërsa përsa i takon Pitt, ky i fundit nuk është prononcuar në lidhje me këtë çështje. E megjithatë, mediat e huaja shkruajnë se ai nuk pajtohet me vendimin e vajzës së tij dhe se për këtë arsye e ka refuzuar financimin e trajtimit.

Shilou është fotografuar për vite me radhë vetëm me rroba djemsh dhe me flokë mjaft të shkutra. Një zgjedhje tërësisht e saja, e cila është respektuar gjithnjë nga e ëma.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas