ShowBizz

Vajza modele e ish-deputetes drejt pasarelave të New York-ut


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:03 - 21/10/18 |
mapo.al

Më 18-19 Tetor në Prishtinë u mbajt pasarela me e rëndësishme shqiptare e vitit “Fashion nights”, ku bukuroshet shqiptare nga të gjitha trojet shqiptare prezantuan veshjet më të ekspozuara të stinës.
Sipas mediave dhe specialistëve të kësaj fushe bukuroshja 19-vjeçare nga Tirana Ada Deda e njohur tashmë në fushën e modelingut ishte më e preferuara e netëve të modës në Prishtinë. Bukuroshja Deda është studente e vitit të dytë të gazetarisë në Universitetin e Tiranës dhe vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda.
Sipas informacioneve të sigurta këtë vjeshtë modelja Ada Deda ka siguruar interesin e një shtepie mode në New York dhe agjenti i saj është në termat e fundit të nënshkrimit të një kontrate miliona dollarëshe.


<
>
1-60-692x1024 2-22-705x1024 3-12-713x1024
1

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas