Vajza shtatzënë e vetmja e mbijetuar nga aksidenti, e motra: Fat i madh

Nga aksidenti tragjik që ndodhi pasditen e së enjtes në Qafë-Muzinë pati fatin që të mbijetonte vetëm një vajzë e re. Vajza është shtatzënë dhe mesa duket ka marrë lëndime por është jashtë rrezikut për jetën. Në një deklaratë për mediat, motra e saj e ka cilësuar si një fat të madh faktin që ajo … Continue reading Vajza shtatzënë e vetmja e mbijetuar nga aksidenti, e motra: Fat i madh