Aktualitet

Vajzat shqiptare “ngrenë temperaturat”, shfaqen joshëse nga Dubai


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:18 - 17/02/21 |
mapo.al

Pak ditë më parë vendi ynë u përfshi nag reshje të dendura bore. Mirëpo, teksa ne këtu mbështilleshim  me shall dhe kapuç, vajzat shqiptare merrnin rreze dielli në Dubai.


Përtej vëmëndjes së mijëra ndjekësve në Inastagram ato kanë tërhequr edhe vëmendjen e mediave rozë.


Luana Vjollca, Kejvina Kthella, Roza Lati dhe Belinda Dragoti shijuan temperaturat “përvëluese” me rroba banje.<
>
Kejvina Kthella
WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.14.00 PM (1) WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.14.00 PM WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.13.59 PM WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.14.01 PM WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.14.01 PM (1) WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.14.02 PM WhatsApp Image 2021-02-17 at 1.14.02 PM (1)
1Etiketa: , , ,

Pas