ShowBizz

Valbona Selimllari në mbështetje të Veliajt: Po, e duam Tiranën!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:13 - 23/03/19 |
mapo.al

Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari ka qenë ditën e sotme në shesh për të mbështetur kandidaturën e dytë të Erion Veliajt për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 30 qershorit. Ka qenë vet ajo që ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet e buzëqeshur dhe në shoqërinë e disa personave, midis të cilëve pikaset edhe aktori i humorit Gazmend Paja.


“Po, ne e duam Tiranën”, ka shkruar ajo krahas një fotografie të postuar. Kujtojmë se Valbona Selimllari punon tanimë prej disa vitesh si Këshilltare për Çështjet Sociale në Bashkinë e Tiranës.


<
>
et4t45-1 dasd456

 


 Etiketa: , , ,

Pas