ShowBizz

Valbona Selimllari, shumë ndryshe nga sot! (Foto)








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:41 - 19/03/19 |
mapo.al

Valbona Selimllari është cilësuar si një ndër femrat më të bukura dhe natyrale shqiptare. Ne jemi mësuar ta shikojmë gjithnjë me të njëjtin look dhe ndoshta kjo mund të cilësohet edhe si një ndër arsyet që Valbona shfaqet më e re nga ç’është në të vërtetë. Mirëpo, ish misi, përpara se të bëhej personazh i njohur, paska patur flokë të dendura, të shkurtra dhe të zeza.



Vetë ajo ka publikuar një fotografi të vjetër në “Instagram”, ku shfaqet me flokë me baluke dhe e veshur tërësisht me të zeza. Por pavarësisht ndryshimit të thellë, bukuria e Valbonës duhet pranuar se pikaset edhe me një paraqitje të tillë.





 



1



Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas