ShowBizz

Valdrin Sahiti: Leonora Jakupi ka më shumë “p*rdhë” se të tjerat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:00 - 24/03/19 |
ro ot

I ftuar në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e kaluar stilisti i njohur Valdrin Sahiti zbuloi gjatë emisionit shumë të pathëna. Ndër pyetjet provokuese të Mamaqit ishte se cila nga këngëtaret shqiptare të cilat ai ia kishte venë në listë ka më shumë “por*hë”.


Kështu Valdriti tregoi detaje që publiku nuk i dinte për kënëgatert Era Istrefi, Nora Istrefi, Leonora Jakupi dhe Elvana Gjata.


Për Erën, Valdrini u shpreh se ka shumë vese, ndërsa për Elvanën tha se kërkon në çdo moment të konsumojë ushqim, dhe më shumë p*rdhë sipas tij ka Leonora Jakupi./MAPO.AL/

Etiketa: , , , ,

Pas