ShowBizz

Vanessa Bryant feston ditëlindjen, Kobe i kishte lënë një letër

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:56 - 06/05/20 |
mapo.al

Kjo është ditëlindja e parë që Vanessa Bryant feston pa pranin e Kobes dhe vajzës së tyre Gianna, të cilët humbën jetën pas një përplasje me helicopter në fund të janarit.


Ajo po rrit tre fëmijët e saj ndërsa vajton vajzën dhe burrin, personin që ndoshta e bëri atë të ndjehet si gruaja më e veçantë në botë në ditëlindjen e saj.


 


 


Në Instagram Vanessa postoi rreth një letre që Kobe i kishte shkruar asaj që e gjeti të hënën.

Ajo shkroi që vendosi të presë deri në ditëlindjen e saj për ta hapur, në mënyrë që të mund të merrte një letër të fundit për ditëlindjen nga burri.

See the source image

Vanessa nuk zbuloi se çfarë ishte në letër, por ajo tha se ishte “ironi” që Kobe kishte porositur një artist që ta vizatonte me një engjëll që e mbante lart.

Ditëlindja e Vanessa vjen vetëm katër ditë pas ditëlindjes së Gianna. Gianna do të kishte qenë 14 vjeç në 1 maj, të cilën Vanessa e përkujtoi në mediat sociale me një postim emocionues.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas