Aktualitet

Vasili: Çfarë turpi, Rama bën fushatë elektorale në Mal të Zi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:08 - 26/08/20 |
mapo.al

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka reaguar lidhur me ndërhyrjen e kryeministrit Edi Rama në fushatën zgjedhore që po mbahet në Malin e Zi, ku Rama shfaqet duke iu drejtuar edhe në serbisht malazezëve dhe shqiptarëve atje që të votojnë Milo Gjukanoviçin.

“Çfarë gazepi!


Edhe medemek drejton OSBE ky KM-ja edhe bën fushatë elektorale për zgjedhjet në Mal të Zi.
Dhe pastaj duhet edhe t’i vëzhgojë, edhe t’i vlerësojë.


Vërtet çfarë gazepi”, deklaron përmes rrjeteve sociale nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili.


1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas