Aktualitet

Vasili i kthehet Ramës: Gënjeve kur premtove heqjen e TVSH për bukën (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:40 - 25/10/20 |
mapo.al

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka publikuar një video në llogarinë e tij në Facebook ku kryeministri Edi Rama u premtonte shqiptarëve ulje taksash për ushqimet e shportës, por që nuk e mbajti kurrë premtimin.


Vasili thotë se Rama gënjeu dhe nuk e mbajti këtë premtim.


“Kush e beson më KM ose Krye Mashtruesin e ka problemin vetem me veten dhe me asnje tjeter”, thekson ai.Postimi i plotë i Petrit Vasilit:
Ja si genjeshtente KM ose Krye Mashtruesi edhe per buken e gojes! (VIDEO).
KM kishte premtuar te bente ZERO, TVSH- ne per ushqimet e shportes.


Ushqimet e shportes jane mbijetesa e qytetareve.
GËNJEU. Nuk e mbajti kurrë premtimin!
Kush e beson më KM ose Krye Mashtruesin e ka problemin vetem me veten dhe me asnje tjeter.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas