Aktualitet

Vasili rendit faktet: 5 qershori u shkel
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:08 - 06/10/20 |
mapo.al

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili akuzon mazhorancën se shkeli marrëveshjen e 5 qershorit, duke votuar pa konsensus Reformën Zgjedhore.


Ai rendit edhe faktet, duke shtuar se në 5 qershor u ndryshuan me konsensus nenet 67 dhe 164 te Kodit Zgjedhor, por që u zhbënë dje.


Postimi
5 qershori u shkel, ja Faktet!!
5 qershori u shkel dhunshem dhe faktet flasin ulerasin.
Cdo alibi per Edi Ramen, qe shkeli 5 qershorin eshte kunder popullit shqiptar.Nenet qe u ndryshuan ne 5 qershor dhe u miratuan ne 23 korrik u asgjesuan vetem pas nje jave ne 30 korrik.
Vetem nje mashtrues si Edi Rama mund ta mohoje kete, por faktet serish ulerasin.
Alibite per mashtruesin jane faj i rende.


Ja se si u ndryshuan me konsensus ne 5 qershor nenet 67 dhe 164 te Kodit Zgjedhor, qe u zhbene dje. 


 

Lexo edhe :  Zgjedhjet - Qeveria nuk e do Opinionin e Venecias, shmang takimin


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas