Aktualitet

Vasili thirrje Prokurorisë për rrugën e shembur në Borsh: Të vijojnë hetimet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:26 - 10/01/21 |
mapo.al

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar përmes një statusi në “Facebook” mbi skandalin infrastrukturor në rrugën e Borshit, të shkatërruar tërësisht nga mosmirëmbajtja e saj.

Vasili, pasi shpjegon me hollësi përmes fotove ndërtimin dhe shtresat e saj, i bën thirrje Prokurorisë të hetojë mbi skandalin e rrugës së çarë më dysh.


Postimi i Petrit Vasilit në “Facebook”:1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas