Vazhdon numërimi i votave për Këshillin Kombëtar të PD, kur shpallet rezultati

Partia Demokratike mblodhi dje Kuvendin Kombëtar ku u miratuan ndryshimet statutore dhe u votua për anëtarët e rinj. Votimi u mbyll mbrëmjen e djeshme ndërkohë që procesi i numërimit vazhdon akoma, ku pritet që deri në orët e mesditës të ketë përfunduar. Këshilli Kombëtar i PD aktualisht drejtohet nga Bujar Nishani dhe janë 300 emra … Continue reading Vazhdon numërimi i votave për Këshillin Kombëtar të PD, kur shpallet rezultati