Aktualitet

Vdekja e 76-vjeçarit në Durrës – Policia: Dyshohet se u vetëvra me armë gjahu
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:20 - 23/08/20 |
mapo.al

Trupi i pajetë i një 76-vjeçari është gjetur një ditë më parë nga policia në Sukth. Sipas informacioneve paraprake, Gj.N., dyshohet të jetë vetëvrarë me armë gjahu.Motivet e kësaj ngjarje janë ende të paqarta, ndërsa policia nëpërmjet një njoftimi zyrtar, bën me dije se vijojnë hetimet lidhur me vdekjen e të moshuarit.


Njoftimi i Policisë:
Më datë 22.08.2020, rreth orës 20:20, në fshatin Katund Sukth, është gjetur në banesë, dyshohet  i vetvrarë me armë gjahu shtetasi Gj.N., 76 vjeç. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./Mapo.al/1Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas