Kryesore

Vdekja e John McCain, Rama: U prehsh në paqe Senator, faleminderit për gjithçka
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 26/08/18 |
mapo.al

Ndarjen nga jeta te Senatorit amerikan John McCain e ka komentuar edhe kryeministri i vendit Edi Rama, i cili ne nje postim ne profilin e tij ne FB, thote se senatori ishte nje mik i mire i Shqiperise.


“Senatori John McCain e jetoi jetën si një betejë të pandërprerë për vlerat e mishëruara në qenien e Shteteve të Bashkuara të Amerikës🇺🇸 Ai ishte dhe një mik i mirë i Shqipërisë me të cilin kemi bashkëpunuar e ndarë mendime të njëjta. Thank you for all and rest in peace Senator🙏”, shkruan Rama.


rama mccain 


 


 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas