Aktualitet

Vdekja e punëtorëve në skela, Basha: Rama, një arrogant që hesht

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:47 - 17/08/19 |
mapo.alm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për heshtjen e tij për dy punëtorët që humbën jetën nga shembja e skelës dje në Tiranë. Kryedemokrati shkruan se ky është një tregues që Rama i urren shqiptarët dhe kjo sjellje arrogante e vërteton.


“Artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët të cilët i urren, asnjë fjalë për 2 viktimat e makutërisë mafioze në zemër të Tiranës“, shkruan Basha në Tëitter. 


Lexo edhe: 

2 të vdekur nga shembja e skelës, pamje nga vendi i ngjarjes/VIDEO

“Oh vdiqa”/ Pamje të rënda nga rrëzimi i skelës në Tiranë (VIDEO)


Etiketa: , , , , ,

Pas