Aktualitet

Vdekja tragjike e së miturës në Tiranë – Zbardhen detaje të reja (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:50 - 17/01/21 |
mapo.al

Tiranë – Zbardhen detaje të reja nga aksidenti tragjik që i mori jetën një 10-vjeçareje në rrugën “Njazi Meka”.E mitura me inicialet A.P. mendohet se ka dalë para automjetit, dhe se ndodhej pranë banesës së saj. Gjithashtu mësohet se vogëlushja jetonte me të atin, pasi prindërit i kishte të divorcuar.


Sikundër mund të shihet në pamjet e siguruara nga ABC, aksidenti i rëndë ka ndodhur në një rrugë të ngushtë, ku mungon trotuari.
Drejtuesi i mjetit që ka përplasur për vdekje 10-vjeçaren, ndodhet për veprime të mëtejshme në komisariatin e Policisë nr.4.Rrethanat e aksidentit mbeten ndërkohë të paqarta, ndonëse grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje për sqarimin e tyre.


 

LEXO EDHE:

Aksident tragjik në Tiranë – Makina përplas për vdekje 10 vjeçaren

1


Etiketa: , ,

Pas