Aktualitet

Vdes tragjikisht futbollisti spanjoll, i ra celulari në banjë, e zuri korenti


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:07 - 23/10/21 |
mapo.al

Futbollisti spanjoll Santiago Otero është gjetur i pajetë në banjën e tij.


Sipas artikullit të gazetës “Sun”, gruaja e tij e ka gjetur të vdekur me celularin pranë trupit të viktimës.


Policia beson se 38-vjeçari është goditur nga rryma kur telefoni që po karikonte ka rënë në ujë.Besohet se futbollisti ka humbur jetën rreth dhjetë orë para se të gjendej nga gruaja e tij.
Gazeta britanike citon dëshmi ku thuhet se ai kishte një shenjë në gjoks, një djegie nga celulari.Santiago Otero ishte baba i dy fëmijëve dhe jetonte në Madrid.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas