Aktualitet

Vdiq në aksident, reperi grek po këndonte me Eleni Forueirën në dasmën e shokut


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:33 - 02/09/21 |
mapo.al

Reperi i njohur grek, Mad Clip, ndërroi jetë në orët e para të mëngjesit sot, në një aksident automobilistik.


Foto dhe videot që reperi ka shpërndarë para aksidentit automobilistik, dëshmojnë se ai kishte qenë në një dasmë dhe se momentin fatal po kthehej nga festa.


Ai ishte i ftuar në dasmën e mikut të tij, Giorgos Benioudakis, ku dhe ka kënduar me këngëtaren me origjinë shqiptare, Eleni Foureira.

LEXO EDHE:Po kthehej nga dasma, vdes tragjikisht në aksident reperi grek

2


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas