ShowBizz

‘Veç ta arrij atë ditë’, pyetja e Anës emocionon Ardit Gjebrean


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:15 - 11/02/19 |
mapo.al

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me vajzën Ana, momentet e ëmbla me të cilën i ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale.


Mbrëmjen e sotme babë e bijë ishin duke parë “Lufta e nuseve” në TV Klan dhe Ana i ka bërë Gjebreas një pyetje që e ka emocionuar.


“Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, e ka pyetur Ana të atin.“Mendova: Veç ta mbërrij atë ditë”, shkruan Gjebrea i emocionuar.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas