Veliaj e pranon që Fusha pagoi për hotelin e Maznikut

Prej dy ditësh, mediat kanë denoncuar atë që e kanë quajtur skandal, mbulimin e shpenzimit superluksoz, 907 euro një natë në hotel në Barcelonë, për nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës Mazniku, nga kompania Fusha. Sot Partia Demokratike doli në një konferencë shtypi dhe e denoncoi si aferë korruptive, ku renditi edhe favoret që kompania Fusha … Continue reading Veliaj e pranon që Fusha pagoi për hotelin e Maznikut