Kryesore

Veliaj më ngriti në këmbë/ Meta: Besoja se këto fuqi i kishte Jezusi








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:38 - 30/06/19 |
mapo.al

Në rrjetet sociale ka shpërthyer ironia dhe memet pas një deklarate të këngëtarit Sherif Merdani, pas votimit të dielën.


“Isha me paterica. Erion Veliaj më ngriti në këmbë. Sot duhet të votojë çdo njeri që e do këtë vend”, tha Merdani, i cili pranoi se ndonëse në gjendje jo të mirë shëndetësore, zgjodhi të votonte.


Deklarata e tij ka sjellë disa reagime.


Dom Gjergj Meta ka reaguar në profilin e tij në Twitter, fill pas asaj që ka lexuar.


“Mendoja se këto fuqi i kishte vetëm Jezusi, por paskam gabuar…”, shkruan shkurt ai.


Etiketa: , , , , ,

Pas